Kontakt z nami
+48 797 407 495

Witamy na stronie firmy KOBRA SERWIS P.P.U.H. Andrzej Uszyński

Firma prowadzi działalność gospodarczą od roku 1994 w szerokim zakresie usług. Jednak podstawowym zakresem naszej działalności jest ochrona mienia. Działamy na podstawie koncesji nr L- 0205/08, wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, w oparciu o przepisy Ustawy o ochronie mienia i osób z dnia 22 sierpnia 1997 roku. (sprawdź)

Nasza Firma świadczy usługi ochrony mienia na najwyższym poziomie. Terenem naszego działania jest miasto Stołeczne Warszawa i powiaty woj. mazowieckiego. Posiadamy biura w Białymstoku i Wrocławiu. (Zobacz na mapie: Białystok, Wrocław)

Szybkie zorganizowanie biura naszej Firmy poza ww. miastami w przypadku otrzymania zlecenia od klientów posiadających siedziby lub obiekty do ochrony w innych miejscach kraju nie stwarza dla nas żadnego problemu.

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Pracodawców Ochrona, posiadamy rekomendację wiarygodności firmy wydaną przez ten Związek (sprawdź). Nasza firma jest ubezpieczona w zakresie odpowiedzialności cywilnej kontraktowej i deliktowej (sprawdź).